SFP+ 10G Singel mode 1310nm 10Km
  • SFP+ 10G Singel mode 1310nm 10Km

SFP+ 10G Singel mode 1310nm 10Km

1 284,40 kr
Exkl. moms 1-3
Kvantitet
I Lager

  • Order vardag innan 12.00 skickas normalt samma dag med POSTNORD Order vardag innan 12.00 skickas normalt samma dag med POSTNORD
  • Alla returer ska godkännas innan via E-post info@shlab.se Alla returer ska godkännas innan via E-post info@shlab.se

Also available now, the SFP+ modules for our new SFP+ CCR model, S+85DLC03D
and S+31DLC10D offer 10G speeds at a very affordable price.

http://i.mt.lv/routerboard/files/SFP2-131002143530.pdf

Product specifications

Details
Product code S+31DLC10D
Wavelength 1310nm
Distance 10KM
Mode SM
Data Rate 10G
Connector LC
Format SFP+
MikroTik
S+31DLC10D
16 objekt
2016-12-05